Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | MAREN |
| Rozmer | 110x170x50 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Farba | Čierna, Hnedá |
| Materiál | Bambus, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Objem dávkovača | 350 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.2272 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956225456 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna;Hnedá |
|---|---|
| Šírka | 110 |
| Výška | 170 |
| Hĺbka | 50 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 110x170x50 mm |
| Materiál | Bambus;Plast |
| Objem dávkovača | 350 |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | maren |
| Váha | 0.2272 |
kalkulačka