Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | LOTTA |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Ostatné | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 1.4050 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913146817 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Balenie | 2 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 4 roky |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Ostatné | Otočné ramienko |
| Tvar | Kruhové |
| séria | lotta |
| Váha | 1.405 |
kalkulačka