Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 12 mm |
| Farba | Brúsená nerez |
| Hmotnosť / set | 0.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913848193 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.17 |
|---|---|
| Farba | Brúsená nerez |
| Šírka | 50 |
| Výška | 50 |
| Hĺbka | 12 |
| Balenie | 1 |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka