Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 150x30x150 mm |
| Priemer | 150 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia | Prísavka |
| Hmotnosť / ks | 0.2750 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341193372 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.275 |
|---|---|
| Priemer zátky | 150 |
| Farba | Chróm |
| Šírka | 150 |
| Výška | 150 |
| Hĺbka | 30 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 150x30x150 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Na zavesenie |
| Tvar | Kruhové |
| Priemer | 150 |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
kalkulačka