Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 266x83x107 mm |
| Dĺžka | 266 mm |
| Šírka | 266 mm |
| Výška | 83 mm |
| Hĺbka | 107 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Nosnosť | 3.0000 kg |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Hmotnosť / ks | 0.4680 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956197258 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 266 |
| Výška | 83 |
| Hĺbka | 107 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 266x83x107 mm |
| Dĺžka | 266 |
| Materiál | Oceľ;Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Lepenie;Vŕtanie |
| Nosnosť | 3 |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Tvar | Hranaté |
| Váha | 0.468 |
kalkulačka