Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 263x325x105 mm |
| Dĺžka | 263 mm |
| Šírka | 263 mm |
| Výška | 325 mm |
| Hĺbka | 105 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: viacposchodová |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Nosnosť | 5.0000 kg |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Hmotnosť / ks | 0.9780 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956197272 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 263 |
| Výška | 325 |
| Hĺbka | 105 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 263x325x105 mm |
| Dĺžka | 263 |
| Materiál | Oceľ;Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Polička: viacposchodová |
| Inštalácia | Lepenie;Vŕtanie |
| Nosnosť | 5 |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Tvar | Hranaté |
| Váha | 0.978 |
kalkulačka