Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 44x18,4x44 cm |
| Priemer | 440 mm |
| Šírka | 440 mm |
| Výška | 184 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Pod dosku |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 9.4800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531156550 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer | 440 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 440 |
| Výška | 184 |
| Hĺbka | 440 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 44x18,4x44 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Kruh |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Inštalácia | Pod dosku |
| Váha | 9.48 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka