Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmer | 48,5x19x38 cm |
| Šírka | 485 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hĺbka | 380 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Pod dosku |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 6.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531120452 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 7 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 485 |
| Hĺbka | 380 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 48,5x19x38 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Inštalácia | Pod dosku |
| Výška | 190 |
kalkulačka