Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | KASIOPEA |
| Výška | 142 mm |
| Hĺbka | 145 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 40 mm |
| Výška výtoku | 75 mm |
| Ostatné | Výsuvná hubica/spŕška |
| Prietok (3 bar) | 10.600 l/min |
| Hmotnosť / ks | 2.1690 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913800092 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Váha | 1.972 |
|---|---|
| Priemer zátky | 56 |
| Farba | Chróm |
| Výška | 142 |
| Hĺbka | 145 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Prietok (3 bar) | 10.6 |
| Priemer kartuše | 40 |
| Záruka | 4 roky |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Výsuvná hubica |
| Tvar | Kruhové |
| séria | kasiopea |
| Šírka | 56 |
| Výška výtoku | 75 |
| Ostatní | Výsuvná hubica/spŕška |
| Ostatné | Výsuvná hubica/spŕška |
kalkulačka