Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | KASIOPEA |
| Záruka | 4 roky |
| Šírka | 46 mm |
| Výška | 242 mm |
| Hĺbka | 195 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 196 mm |
| Ostatné | Otočné ramienko |
| Prietok (3 bar) | 13.300 l/min |
| EAN | 8590913851070 |
| Taric | 84818011 |
| Hmotnosť / ks | 1.4030 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 1.5 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 46 |
| Výška | 242 |
| Hĺbka | 240 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Prietok (3 bar) | 13.3 |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 4 roky |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Tvar | Kruhové |
| séria | kasiopea |
| Výška výtoku | 196 |
| Ostatní | Otočné ramienko |
| Ostatné | Otočné ramienko |
kalkulačka