Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | MAREN |
| Šírka | 205 mm |
| Výška | 185 mm |
| Hĺbka | 78 mm |
| Farba | Čierna, Hnedá |
| Materiál | Bambus, Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.4600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956198217 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna;Hnedá |
|---|---|
| Šírka | 205 |
| Výška | 185 |
| Hĺbka | 78 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Bambus;Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | maren |
| Váha | 0.46 |
kalkulačka