Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOLITER |
| Šírka | 38 mm |
| Výška | 316 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 235 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.2900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913980176 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Šírka | 38 |
| Výška | 316 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 25 |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Tvar | Dizajn |
| Výška výtoku | 235 |
| séria | soliter |
| Balenie | 1 |
| Záruka | 6 rokov |
| Váha | 2.29 |
kalkulačka