Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | IL GIGLIO |
| Záruka | 10 rokov |
| Rozmer | 40x246x105 mm |
| Šírka | 40 mm |
| Výška | 246 mm |
| Hĺbka | 105 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| EAN | 8003341323861 |
| Taric | 79070000 |
| 3D model | ÁNO |
| Hmotnosť / ks | 0.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 40 |
| Výška | 246 |
| Hĺbka | 105 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 40x246x105 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | il giglio |
| Váha | 0.7 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka