Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Šírka | 185 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hĺbka | 185 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.6470 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956170527 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 185 |
| Výška | 300 |
| Hĺbka | 185 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 0.647 |
kalkulačka