Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 88x675 mm |
| Šírka | 88 mm |
| Výška | 675 mm |
| Hĺbka | 88 mm |
| Farba | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.4640 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956192697 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Nerez mat |
|---|---|
| Šírka | 88 |
| Výška | 675 |
| Hĺbka | 88 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 88x675 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 0.464 |
kalkulačka