Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | GR410.00CB00E.0000 | |
|---|---|---|
| Značka: | Sapho |
|
| Dostupnosť: | Dodanie od 2 do 12 dní | |
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmer | 42,5x33x18 cm |
| Šírka | 425 mm |
| Výška | 330 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Balenie neobsahuje | Napúšťací a vypúšťací ventil |
| Hmotnosť / ks | 18.5000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8698531150589 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 18.5 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 425 |
| Výška | 330 |
| Hĺbka | 180 |
| Balenie | 3 |
| Rozmer | 42,5x33x18 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie neobsahuje | Napúšťací a vypúšťací ventil |
kalkulačka