Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOLITER |
| Záruka | 6 rokov |
| Výška | 207 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 183 mm |
| Ostatné | Otočné ramienko |
| EAN | 8590913821738 |
| Taric | 84818011 |
| Hmotnosť / ks | 1.7890 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 1.57 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 207 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Tvar | Kruhové |
| séria | soliter |
| Hĺbka | 148 |
| Výška výtoku | 183 |
| Ostatní | Otočné ramienko |
| Ostatné | Otočné ramienko |
kalkulačka