Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | CERASTYLE |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 33x15,3 cm |
| Priemer | 330 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Výška | 153 mm |
| Hĺbka | 330 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| EAN | 8590913944130 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ÁNO |
| Hmotnosť / ks | 5.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Priemer zátky | 330 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 330 |
| Výška | 153 |
| Hĺbka | 330 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 33x15,3 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Váha | 5.5 |
| Priemer | 330 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka