Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | GVEL1570 | |
|---|---|---|
| Dostupnosť: | Dodanie od 2 do 12 dní | |
| veľkosť: |
|---|
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GELCO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 156x71x56 cm |
| Dĺžka | 1560 mm |
| Šírka | 710 mm |
| Výška | 560 mm |
| Objem | 260.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Tvar | Voľne stojace |
| Inštalácia | Samostojná |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Balenie obsahuje | Výpusť |
| Hmotnosť / ks | 86.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913872747 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.
| Váha | 90 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 710 |
| Výška | 560 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Voľne stojace |
| Inštalácia | Inštalácia do priestoru;Inštalácia - sifón nad podlahu |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rozmer | 156x71x56 cm |
| Objem | 260 |
| Dĺžka | 1560 |
| Materiál | Liaty mramor |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie obsahuje | Výpusť |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka