Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | INTERMATEX |
|---|---|
| Séria | INTERMATEX Mosaic |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 30x30 cm |
| Materiál | Sklo |
| Povrch | Lesk |
| Použitie | Obklad |
| EAN | 8436550783230 |
| Taric | 69073000 |
| Hmotnosť / ks | 1.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
Lesklá glazura dlaždice.
Dlaždice možno použiť len na aplikáciu na steny (= ako obkladačka).
| Váha | 1.5 |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Použitie | Obklad |
| Rozmer | 30x30 cm |
| Povrch | Lesk |
| Materiál | Sklo |
| Záruka | 2 roky |
| séria | intermatex mosaic |
kalkulačka