Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Počet fáz | 1f |
| Napätie / frekvencia | 230 V / 50 Hz |
| Výkon maximálny | 5,5 kW |
| Výkon prevádzkový | 5,0 kW |
| AC menovitý prúd | 21,7 A / 230 V |
| Účinník | 1 |
| Objem nádrže | 11 l |
| Spotreba | min. 0,6 l/kWh 3 l / 5 kWh |
| Štartovanie | ručné, elektrické, diaľkové |
| DC menovitý prúd | 8,3 A / 12 V |
| Objem motora | 223 ccm |
| Max. výkon motora | 6,5 kW (8 HP) / 4800 min⁻¹ |
| Hmotnosť | 39,7 kg |
| Hmotnosť s el. štartom | 39,7 kg |
Tichý, kompaktný a úsporný zdroj energie:
Vďaka nízkej hmotnosti a spotrebe, malým rozmerom a mimoriadne tichému chodu sú tieto digitálne generátory ideálnym zdrojom energie pre chaty, karavany, lode, expedície a rekreačné využitie.
Stabilné napájanie citlivej elektroniky:
Dokonalá kvalita napätia, zabezpečená systémom digitálneho vyhladenia výstupnej krivky, umožňuje ich využitie aj na napájanie citlivej elektroniky, ako je výpočtová technika alebo lekárske vybavenie.
Ekonomická prevádzka:
Vďaka inteligentnej regulácii otáčok v závislosti od spotreby je táto digitálna elektrocentrála až o 40 % ekonomickejšia oproti bežným elektrocentrálam. K dispozícii je aj ekonomický režim prevádzky, pri ktorom sa znižujú otáčky motora, výkon aj spotreba, čo je vhodné pri čiastočnom zaťažení.
Praktické výstupy a dlhá výdrž:
Veľkosť nádrže umožňuje až cca 8 hodín nepretržitej prevádzky. Na paneli elektrocentrály sa nachádza jedna zásuvka 16A / 230 V a jedna zásuvka 32A / 230 V, ktorá umožňuje pripojiť spotrebiče s maximálnym príkonom až 5,5 kW.
Komfortné ovládanie:
Vďaka elektrickému štartu je možné centrálu zapnúť a vypnúť jednoduchým stlačením tlačidla. Tento štart zabezpečuje bezúdržbová Li-ion batéria s dlhou životnosťou, ktorá sa dobíja počas chodu elektrocentrály.
Diaľkové ovládanie a mobilita:
Funkcia diaľkového ovládania umožňuje naštartovať centrálu za optimálnych podmienok na vzdialenosť až 100 m. Centrála je vybavená integrovanými kolieskami a rukoväťou, ktoré výrazne uľahčujú jej prepravu.
Rozšíriteľnosť a záložné napájanie:
K elektrocentrále je možné dokúpiť prepojovací kábel 8898146, pomocou ktorého je možné spojiť výkon s ďalšou kompatibilnou centrálou. Zariadenie je tiež vybavené konektorom pre pripojenie ATS modulu 8898147, ktorý umožňuje automatické naštartovanie pri výpadku napätia a využitie systému ako záložného zdroja energie.
| Typ výstupu | Parameter |
|---|---|
| 230 V zásuvka | 16 A |
| 230 V zásuvka | 32 A (do 5,5 kW) |
| DC autozásuvka | 12 V / 8,3 A |
Výkonná digitálna invertorová elektrocentrála s nízkou spotrebou, tichou prevádzkou a vysokým komfortom obsluhy. Vďaka elektrickému a diaľkovému štartu, Li-ion batérii, ekonomickému režimu, možnosti paralelného zapojenia, ATS konektoru a mobilnej konštrukcii predstavuje univerzálny zdroj energie pre rekreačné aj profesionálne použitie.
| Váha | 43 |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
kalkulačka