Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 370 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Ostatné | Otočné ramienko, Elektrický ohrev |
| Hmotnosť / ks | 1.2800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913960147 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Nerez |
|---|---|
| Výška | 370 |
| Hĺbka | 220 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Flexibilné ramienko |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 1.28 |
| Ostatní | Otočné ramienko |
| Ostatné | Otočné ramienko |
kalkulačka