Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIAMOND |
| Záruka | 10 rokov |
| Rozmer | 605x134x230 mm |
| Dĺžka | 605 mm |
| Šírka | 605 mm |
| Výška | 134 mm |
| Hĺbka | 230 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držiak uterákov: s policou |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| EAN | 8590913810992 |
| Taric | 94032080 |
| Hmotnosť / ks | 1.3780 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 2.09 |
|---|---|
| Farba | Bronz |
| Šírka | 605 |
| Výška | 134 |
| Hĺbka | 230 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 605x134x230 mm |
| Dĺžka | 605 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak uterákov;Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Retro |
| séria | diamond |
kalkulačka