Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DENEB |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 35x150x31 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
| Hmotnosť / ks | 31.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913970542 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Inštalácia s ľavým alebo pravým otváraním dverí.
Nábytok je vybavený mechanizmom spomaľovacích pántov u dvierok. Stačí dvierka len ľahko postrčiť a ony sa už samy dovrou.
| Farba | Biela mat |
|---|---|
| Šírka | 350 |
| Výška | 1500 |
| Hĺbka | 310 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 35x150x31 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| séria | deneb |
| Váha | 31 |
| Balenie obsahuje | Bez úchytky |
| Balenie neobsahuje | Úchytka |
| 3D model | ANO |
kalkulačka