Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 100x320x110 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 320 mm |
| Hĺbka | 110 mm |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 1100 ml |
| EAN | 8590913970672 |
| Taric | 84798997 |
| Hmotnosť / ks | 1.1720 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Farba | Leštená nerez |
|---|---|
| Šírka | 100 |
| Výška | 320 |
| Hĺbka | 110 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 100x320x110 mm |
| Materiál | Nerez |
| Objem dávkovača | 1100 |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| Váha | 1.172 |
kalkulačka