Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | DAHLIA |
| Rozmer | 95x123 mm |
| Priemer | 95 mm |
| Šírka | 95 mm |
| Výška | 123 mm |
| Hĺbka | 95 mm |
| Farba | Zelená |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Objem dávkovača | 300 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.3612 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956187273 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Jedná sa o materiál vyrábaný zo živicových materiálov, ktorý sa kvôli svojim vlastnostiam s obľubou využíva predovšetkým na výrobu dekoračných predmetov. Pri zahriatí je dobre tvarovateľný, po zaschnutí naopak vysoko odolný proti poveternostným vplyvom a vode, je nerozbitný a trvanlivý.
| Priemer | 95 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Šírka | 95 |
| Výška | 123 |
| Hĺbka | 95 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 95x123 mm |
| Materiál | Polyresin |
| Objem dávkovača | 300 |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | dahlia |
| Váha | 0.3612 |
kalkulačka