Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | CURE BLACK |
| Rozmer | 140 cm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Hmotnosť / ks | 1.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913877414 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
| Váha | 0.5 |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 140 cm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Záruka | 2 roky |
| séria | cure black |
kalkulačka