Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | CHROM LINE |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 200x450x200 mm |
| Dĺžka | 200 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Polička: rohová, Polička: viacposchodová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| EAN | 8590913836909 |
| Taric | 73249000 |
| Hmotnosť / ks | 1.2100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 1.21 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 200 |
| Výška | 450 |
| Hĺbka | 200 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 200x450x200 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Polička: rohová;Polička: viacposchodová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Drôtené |
| séria | chrom line |
| Dĺžka | 200 |
kalkulačka