Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | CHROM LINE |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 250x310x125 mm |
| Dĺžka | 250 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 310 mm |
| Hĺbka | 125 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Polička: viacposchodová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| EAN | 8590913836893 |
| Taric | 73249000 |
| Hmotnosť / ks | 0.7700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 0.75 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 250 |
| Výška | 310 |
| Hĺbka | 125 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 250x310x125 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Polička: viacposchodová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Drôtené |
| séria | chrom line |
| Dĺžka | 250 |
kalkulačka