Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 55x12,3x39 cm |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 123 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Inštalácia | Zápustné |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 7.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913945373 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Solid Surface je masívny neporézny materiál vyrobený zo zmesi prírodného kameňa a akrylátu. Má homogénny pevný povrch a používa sa predovšetkým na výrobu pracovných dosiek. Vďaka rozmanitosti farieb a textúr sa dobre kombinuje s inými materiálmi. Starostlivosť oň je ľahká: škrabance je možné ľahko odstrániť pomocou mäkkých čistiacich prostriedkov a znovu tak obnoviť lesk povrchu. Navyše vyniká odolnosťou proti škvrnám a je nenasiakavý.
| Farba | Biela mat |
|---|---|
| Šírka | 550 |
| Výška | 123 |
| Hĺbka | 390 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 55x12,3x39 cm |
| Materiál | Rockstone |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Inštalácia | Zápustné |
| Váha | 10.195 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka