Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Séria | BOLD |
| Rozmer | 87x108x87 mm |
| Priemer | 87 mm |
| Šírka | 87 mm |
| Výška | 108 mm |
| Hĺbka | 87 mm |
| Farba | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.4470 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003062867248 |
| Taric | 69120085 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer | 87 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Šírka | 87 |
| Výška | 108 |
| Hĺbka | 87 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 87x108x87 mm |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | bold |
| Váha | 0.447 |
kalkulačka