Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Séria | BOLD |
| Rozmer | 192x26x105 mm |
| Šírka | 192 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hĺbka | 105 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Ostatné |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.8440 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003062867194 |
| Taric | 69120085 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Šírka | 192 |
| Výška | 26 |
| Hĺbka | 105 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 192x26x105 mm |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Ostatné |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | bold |
| Váha | 0.844 |
kalkulačka