Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 74x184x113 mm |
| Šírka | 74 mm |
| Výška | 184 mm |
| Hĺbka | 113 mm |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Objem dávkovača | 240 ml |
| Výbava | Bezdotykové ovládanie |
| EAN | 8590913934124 |
| Taric | 84798997 |
| Hmotnosť / ks | 0.3650 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Farba | Leštená nerez |
|---|---|
| Šírka | 74 |
| Výška | 184 |
| Hĺbka | 113 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 74x184x113 mm |
| Materiál | Nerez |
| Objem dávkovača | 240 |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Bezdotykové ovládanie |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 0.365 |
kalkulačka