Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 60,5x14x41,5 cm |
| Šírka | 605 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 415 mm |
| Farba | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balenie neobsahuje | Výpusť |
| EAN | 8590913135156 |
| Taric | 69109000 |
| Hmotnosť / ks | 8.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Šírka | 605 |
| Výška | 140 |
| Hĺbka | 415 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60,5x14x41,5 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Balenie neobsahuje | Výpusť |
| Váha | 8.5 |
kalkulačka