Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | APOLLO |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 80x140x100 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 200 ml |
| EAN | 8590913837364 |
| Taric | 84798997 |
| Hmotnosť / ks | 0.5900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 0.59 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 80 |
| Výška | 156 |
| Hĺbka | 101 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 80x156x101 mm |
| Materiál | Sklo;Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | apollo |
| Objem dávkovača | 200 |
kalkulačka