Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ANTEA |
| Šírka | 305 mm |
| Výška | 123 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Farba | Nikel |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Kohútik |
| Výška výtoku | 85 mm |
| Ostatné | Trojprvková batéria, S výpusťou |
| Hmotnosť / ks | 2.6900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913861604 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Váha | 2.69 |
|---|---|
| Farba | Nikel |
| Výška | 85 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Kohútik |
| Výbava | Trojprvková batéria;S výpustí |
| Tvar | Retro |
| séria | antea |
| Šírka | 305 |
| Hĺbka | 120 |
| Výška výtoku | 85 |
| Ostatní | Trojprvková batéria;S výpustí |
| Ostatné | Trojprvková batéria;S výpusťou |
kalkulačka