Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 3882 | |
|---|---|---|
| Značka: | Reitano Rubinetteria | |
| Dostupnosť: | Dodanie od 2 do 12 dní | |
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ANTEA |
| Záruka | 6 rokov |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hĺbka | 195 mm |
| Farba | Chróm/zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Na okraj vane |
| Druh ovládania | Kohútik |
| Výška výtoku | 150 mm |
| EAN | 8024587002587 |
| Taric | 84818011 |
| Hmotnosť / ks | 5.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 5.2 |
|---|---|
| Farba | Chróm/zlato |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Na okraj vane |
| Druh ovládania | Kohútik |
| Tvar | Retro |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| séria | antea |
| Šírka | 500 |
| Výška | 220 |
| Hĺbka | 195 |
| Výška výtoku | 150 |
kalkulačka