Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | AMADEO |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1850 mm |
| Farba profilu | Biela |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 5 mm |
| EAN | 8590913852589 |
| Taric | 70200080 |
| Hmotnosť / ks | 23.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 23 |
|---|---|
| Šírka | 900 |
| Výška | 1850 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 5 |
| Farba profilu | Biela |
| Záruka | 2 roky |
| séria | |
| doprava príplatok | 29 |
kalkulačka