Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 1000 mm |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| EAN | 8590729052722 |
| Taric | 40169300 |
| Hmotnosť / ks | 0.3610 kg |
| Balenie | 1 ks |
| DOPRAVA | ZADARMO |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Váha | 0.361 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 1000 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Hrúbka skla | 8 |
kalkulačka