Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | AKASYA |
| Rozmer | 112x275x115 mm |
| Šírka | 112 mm |
| Výška | 275 mm |
| Hĺbka | 115 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Drevo, Oceľ |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.6200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956197135 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Šírka | 112 |
| Výška | 275 |
| Hĺbka | 115 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 112x275x115 mm |
| Materiál | Drevo;Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | akasya |
| Váha | 0.62 |
kalkulačka