Váš nákupný košík je prázdny

Strešné panely LAMBDA® 2.0

Cenová ponuka na krytiny + doprava ZADARMO?

Chcem ponuku

LAMBDA® 2.0 je vylepšenou verziou ľahkých a univerzálnych strešných panelov. Nová ponuka prináša oveľa viac možností konfi gurácie a najnovšie technologické riešenia a zároveň sa vyznačuje dokonalým vzhľadom.

Technická špecifikácia

Výška drážky: 25 mm
Efektívna šírka: 307 / 515 mm
Celková šírka: 339 / 547 mm
Hrúbka plechu: 0,5 mm - 0,7 mm
Min. Dĺžka tabule: 1000 mm
Max. Dĺžka tabule: 10 000 mm

 LAMBDA® 2.0 strešné panely

 

Strešné panely LAMBDA® 2.0

Strešné panely sú inovačným riešením, ktorého krása spočíva v minimalizme a funkčnosti, vďaka čomu sa osvedčia tak v modernej, ako aj tradičnej architektúre.

 

lambda 2.0

MICRO-RIB

Pozdĺžne mikroprofi lovanie po celom povrchu tabule minimalizuje možnosť výskytu efektu zvlnenia rovnej časti panelu.

 

 tetőpanelek bp2

COVER-CAP

Riešením, ktoré zvyšuje funkčnosť krytiny, je prvok COVER-CAP, teda obojstranné záslepky samotnej drážky panelu. Toto riešenie vytvára lepší vizuálny efekt a má za následok atraktívnejší vzhľad strechy. Záslepky COVER-CAP sú ohnuté po inštalácii krytiny, čím sa ukrývajú spoje tabúľ vo vnútri zámku, vďaka čomu vytvára strecha aj zblízka jednoliaty a harmonický povrch.

 

cover cap bp2

BEND-LOCK

Špeciálny záhyb panelu pri odkvapovej časti strechy ukrýva a zabezpečuje zrezanú hranu a minimalizuje potrebu použitia skrutiek.

 

 tetőpanelek blachprofil

LAMBDA® 2.0

LAMBDA® 2.0 je dostupná v dvoch šírkach panelov (515 mm a 307 mm - efektívne šírky) a štyroch typoch profi lovania, čo umožňuje ideálne prispôsobenie panelov potrebám konkrétnej stavby.

 

DOSTUPNÉ MOŽNOSTI

MICRO-RIB [M]

Strešný panel LAMBDA® 2.0 s pozdĺžnym mikroprofi lovaním MICRO-RIB a výrezom pod ohnutie. Strešný panel LAMBDA® 2.0 s pozdĺžnym mikroprofi lovaním MICRO-RIB a ohnutím BEND-LOCK.

 lambda 2.0 micro rib

PROFILOVANIE TYPU [R]

Strešný panel LAMBDA® 2.0 s dvojitým polookrúhlym preprofi lovaním a výrezom pod ohnutie. Strešný panel LAMBDA® 2.0 s dvojitým polookrúhlym preprofi lovaním a ohnutím BEND-LOCK.

 panele dachowe bp2

PROFILOVANIE TYPU [T25]

Strešný panel LAMBDA® 2.0 s dvojitým trapézovým preprofi lovaním a výrezom pod ohnutie. Strešný panel LAMBDA® 2.0 s dvojitým trapézovým preprofi lovaním a ohnutím BEND-LOCK.

 panel dachowy t25

POVRCH BEZ PROFILOVANIA [P]

Strešný panel LAMBDA® 2.0 s plochým povrchom a výrezom pod ohnutie. Strešný panel LAMBDA® 2.0 s plochým povrchom a ohnutím BEND-LOCK.

 lambda 2.0