Široký výber, spoľahliví výrobcovia, kvalita za nízke ceny    

Naša ponuka

Kontaktujte nás

Mikszátha 5-7
Rimavská Sobota 97901

Dispečing: 0915 910 890
tel.:: 047/56 32 595
fax: 047/56 32 593
molimpex@molimpex.sk

akcia2.JPG

Pohodlie

Automatické regulovanie vody- bezstarostný čas

 

VitalSpa používa inteligentné riadenia amerického Balboa na kontrolu, nastavenie a regulovanie vody v bazéne.
Tak môžete strávit’ s Vašou rodinou a s Vášmi priatel’mi väčšinu z času so samým kúpaním a venovat’ minimálnu pozornost’ údržbe.

Vrcholná technológia 21. storočia Balboa umožňuje ovládanie masážnych dýz, farieb, a teploty vody, okrem toho zabezpečuje účinnú filtráciu vody v bazéne denne dvoma programovatel’ným filtračným cyklom.

 

Individuálna masáž

 

Masáňy bazén pokúna očakávaný pôžitok len vtedy, ak kalibrujeme ho na naše telo a naše požiadavky.

V bazénoch VitalSpa môžete nastavit’ masážnu silu na individuálnu potrebu, aby ste mohli bohatnút’ zjemneným a zvláštnym masážnym zážitkom!

Dýzy fungujú v takomto prípade takou silou a účinnost’ou, ktorá nám práve vyhovuje.
Inovatívna technológia direct control kombinuje maximálne využitie dané vodným čerpadlom a masážnym systémom. To znamená, že každé sedadlo je vybavené vlastným masážnym motorom, čo môžeme vypnút’ a zapnút’, respektíve individuálne regulovat’ riadením na dosah ruky.

Sila a účinok dýz

 

 

Ked’ osobný tréner planuje pre nás konkrétne individuálne cvičenie, dostaneme tréning pre celé telo. Podobne nájdete v sedadlách bazénov VitalSpa rôzne typy dýz v špecifických anatomických konfiguráciách.

Ak si sadnete z jedného masážneho sedadlá na druhé,  pohybuje iste každej hlavnej skupine svalov, čo sa vyrovná jednej úplne uspokojivej masáži.


 

Masážne zóny bazénov VitalSpa:

 

• MASÁŽNE LEŽADLO V TVARE TELA
– s mäkkým vankúšom. Bolo navrhnuté ergo-, nomicky, aby sledovalo tvar tela a bolo hýčkajúco pohodlné. Množstvo dýz mieri na akupresúrne body nášho tela od krku cez lýtka po palce na nohách.

• EXTRA HLBOKÉ SEDADLO PRE TERAPEUTICKÚ MASÁŽ
– s obzvlášť mäkkým vankúšom prod krk. Hlboké a pohodlné sedadlo poskytuje intenzívnu masáž na krku aj na chrbte.

 • SEDADLO PRE OCHLADZOVANIE SA
– so zväčšenou výškou. Pohodlné a ľahké sedenie dáva pocit hladkajúcej, jemnej masáže tým, ktorí by chceli mať telo od pása hore vonku z vody.

• HLBOKÉ SEDADLO PRE BODOVÚ MASÁŽ
– s mäkkým vankúšom. Toto hĺbkovo tvarované sedadlo umožňuje bodovú masáž takmer na celom povrchu chrbta.


• HLBOKÉ SEDADLO PRE SILNÚ MASÁŽ I.
– masíruje hornú časť chrbtových svalov vhodnou intenzitou cez vysoko výkonné dýzy. Uvolľňuje svaly pri lopatkách a rozmasíruje hrče, ktoré tam vznikli po únavnom dni.

• HLBOKÉ SEDADLO PRE SILNÚ MASÁŽ II.
– s vysoko výkonnými dýzami.. Masíruje dolnú časť chrbtových svalov vhodnou intenzitou. Vysoko výkonné dýzy masírujú svaly drieku požadovanou intenzitou.